Вінниця
22.07.2024
17.8° C
Вгору

Збільшення кількості громадського транспорту та стабільність у комунальному секторі: актуальна інформація

Починаючи з  31 серпня, в місті Вінниця підвищено кількість громадського транспорту на маршрутах. Ця традиційна зміна відбувається перед початком навчального року і є результатом рішення міської ради.

«Це необхідно для того, щоб дітям було зручно доїжджати до своїх освітніх закладів, а батькам на роботу. Тож, зараз у місті курсує на 6 тролейбусів та на 8 трамваїв більше. Із розкладом руху можна ознайомитись, зокрема, на електронних табло, розміщених на зупинках», – розповіла начальниця відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук.

Ситуація в комунальному секторі залишається стабільною, і мешканці Вінниці продовжують користуватися повним спектром комунальних послуг. Муніципальні служби також активно займаються підготовкою мереж до наближення зими та забезпеченням безперебійної роботи інфраструктури в холодний період.

Так, бригади КП «Вінницяоблводоканал» сьогодні лагодять водогони за наступними адресами: вул. Матроса Кішки, 7, пров. Київський, 59, вул. А. Первозванного, 22, вул. Д. Міклера, 32, пр. Космонавтів, 52, вул. Архітектора Артинова, 29, перехрестя вулиць Запорізька – Захисників Неба. Водопостачання відновлять одразу по завершенню робіт.

У КП «Вінницяміськтеплоенерго» повідомляють про тимчасове призупинення гарячого водопостачання за адресами:

  • вул. А. Первозванного, 54, 58, 60, 66. Причина – реконструкція мережі. Роботи триватимуть до 15 жовтня;
  • вул. Пирогова, 89А, 97А, вул. Келецька, 78А, 78Б, пр. Юності, 29, 35, 43, 45А. Причина – ліквідація наслідків пошкодження ділянок трубопроводів. Подачу послуги відновлять невдовзі.

У «Вінницьких міських електромережах» своєю чергою попереджають, що у зв’язку з плановими роботами, можливі тимчасові відключення світла на вулицях Архітектора Артинова, Соборна, М. Оводова, Грушевського, Митрополита Петра Могили, Визволення, С. Петлюри, Магістратська, Генерала Арабея, Л. Каденюка, Академічна, І. Дзюби, Пирогова, Польова, Яреми, пров. Гайдамацький.

Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin