Вінниця
01.10.2023
14.95° C
Вгору

Сергій Моргунов висловив вдячність вінницьким волонтерам за їх внесок у наближення Перемоги

Вчора на засіданні виконавчого комітету Вінницької міської ради голова громади Сергій Моргунов та секретар міської ради Павло Яблонський сказали слова подяки від міської ради. А також її виконавчого комітету колективу Регіонального офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у місті Вінниця та тринадцятьом волонтерам з Вінниці. Це визнання вагомого внеску у розвиток волонтерського руху в межах Вінницької міської територіальної громади. А також виявленої самовідданості та небайдужості під час допомоги переселенцям, Захисникам та Захисницям України.

Сергій Моргунов, мер Вінниці, виступив від імені громади, висловив вдячність волонтерам та видатним гостям. Зокрема з Регіонального офісу Управління Верховного комісара ООН у справах біженців у місті Вінниця. Вони активно допомагають переселенцям, захисникам та захисницям України, сприяючи нашій Перемозі.

Також очільник міста привітав присутніх з 32-м Днем Незалежності України.

«Дякую нашим міжнародним партнерам. Дякую вінницьким волонтерам за згуртованість, стійкість, людяність, за доброту та патріотизм. Сьогодні ми дякуємо нашим героям та героїням за мужність, яку вони проявляють на Сході, Півдні та будь-якому куточку нашої держави, усім хто підтримує та виборює нашу незалежність», – говорить Сергій Моргунов.

Вінницькі волонтери забезпечували тимчасове житло переселенцям, адже вони були вимушені залишити свої рідні міста та потребували підтримки у складний час.

«Ви, кожен по-своєму робите внесок у наближення нашої Перемоги. У перші дні війни, ви допомагали переселенцям, надавали житло. В певний час кількість таких громадян сягала позначки у 500 осіб, 100 чи 40, хто скільки міг. Окремо хочу подякувати представникам ООН, за те, що активно працювали у Вінницькому регіоні, особливо в частині надання матеріальної допомоги переселенцям. Фактично ви перші в Україні, хто відпрацював алгоритм видачі фінансової допомоги, яка на той час потрібна була людям, які втікали від артилерійських обстрілів, ракетних атак», – зазначив очільник громади.

Крім того, мер Вінниці висловив побажання, щоб усі громадяни України якнайшвидше відсвяткували перемогу.

«Бажаю нам усім Перемоги над «темним світом», тоталітаризмом, жорстокістю, над рашизмом. Дякую та бажаю вам, волонтерам, щоб те добро, яке ви надавали людям, повернулося зі сторицею, а також міцного здоров’я, оптимізму та сили духу, а також позитиву, тому що без цього не можна перемагати ні в житті, ні на війні», – каже Сергій Моргунов.

На церемонії вручення були присутні представники волонтерів різних галузей діяльності.

Серед них – Любов Федонюк, яка з першого дня війни почала активно допомагати потребуючим. Вона займається забезпеченням військових, деокупованих громад та прифронтових територій продовольчою допомогою разом з однодумцями.

«Волонтерю, адже розумію задля кого я це роблю, – говорить Любов Федонюк. – Мене мотивує злість до країни агресорки, країни-терористки росії. Тому я щодня докладаю максимум зусиль аби наблизити нашу Перемогу».

Вона відзначила, що грошову винагороду вони разом із товаришами з Центру планують використати на придбання турнікетів для наших Захисників.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin