Вінниця
01.10.2023
17.45° C
Вгору

Вінниця допомогає прикордонній зоні Сумської області

Сьогодні, 25 серпня, під час засідання сесії Вінницької міської ради депутати прийняли рішення виділити кошти Білопільській міській територіальній громаді. Субвенція з бюджету ВМТГ у розмірі 5 млн грн призначена для потреб військових підрозділів ЗСУ та територіальної оборони, включаючи добровольчі формування.

Сумщина зараз знаходиться на передовій. Близькість до кордону дає можливість російським військам обстрілювати цю територію з різних видів озброєння. Більше всього постраждає саме Білопілля. Вінниця не може залишити цю ситуацію без уваги, заявляє голова громади Сергій Моргунов.

«Білопіллю ми вже неодноразово допомагали технічними засобами. Це і екскаватори, і кран і інше. У тому числі й депутати долучалися до цього процесу, – зазначив Вінницький міський голова. – У них достатньо складна ситуація, найближча громада знаходиться за 7 км від кордону з росією, і їх просто гатять там із мінометів. Вони навіть не встигають оголосити повітряну тривогу. Тому ми виносимо сьогодні це рішення».

Ці кошти підуть на забезпечення воїнів матеріальними та технічними ресурсами, а також покращення їхнього фінансового стану. Це допоможе військовим подальше покращення їх професійної майстерності та надання ще більш ефективного опору російській агресії, захищаючи кордони нашої держави.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin