Вінниця
27.05.2024
21.08° C
Вгору

У Вінниці перейменують ліцей №4

Сьогодні, 25 серпня, під час чергової сесії Вінницької міської ради було прийняте рішення щодо перейменування ліцею №4 імені Менделєєва. Тепер цей навчальний заклад загальної середньої освіти буде називатися Комунальний заклад “Вінницький ліцей №4”.

За словами Оксани Яценко, директорки департаменту освіти Вінницької міської ради, це рішення було прийнято на серпневій сесії через те, що цього року випускників ліцею було багато: із молодшої, середньої та старшої школи. Відповідні документи про завершення навчання для них були замовлені вже на початку 2022-2023 навчального року.

“У цьому році мали 122 випускники 4-тих класів, 138 здобувачів освіти 9-тих класів, а випускниками 11 класів були 104 дитини, яким ще у листопаді замовили друк документів про освіту для випускників. Тому, насамперед потрібно було виконати заміну всіх документів: статуту, печатки — і все решта. Власне, тоді ми не могли позбавляти дітей можливості своєчасно подати документи до обраних вишів, — каже Оксана Яценко. — Напередодні нового навчального року, коли немає жодних юридичних нюансів, зміни у назву закладу освіти внесені і ми позбавляємось прізвища російського науковця”.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin