Вінниця
24.07.2024
25.04° C
Вгору

У Вінниці формується Сервісний центр допомоги ветеранам

У Вінниці створюють Сервісний центр помічника ветеранів – рішення сесії міськради

Сьогодні, 25 серпня, під час засідання сесії Вінницької міської ради було підтримано ідею створення у Вінниці Сервісного центру допомоги ветеранам. У складі цього центру будуть діяти особи, які навчаються в рамках пілотного проєкту Міністерства у справах ветеранів. Основною метою помічників ветеранів буде надання підтримки військовим у процесі адаптації до цивільного життя після повернення зі служби.

Працювати помічниками ветеранів можуть виключно самі ветерани, або з члени сімей Захисників та Захисниць. Звідси й слоган проєкту “рівний – рівному”, зауважив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

“Це важливе рішення, яке допоможе нашим військовим після повернення з фронту адаптуватися до цивільного життя. Їм не потрібно буде самим шукати, де взяти ту чи іншу довідку, якими пільгами вони можуть скористатися та інше. Вони можуть звернутися до помічника ветерана й отримати всю необхідну інформацію. Важливо забезпечити максимально комфортні умови для тих людей, які виборюють наш суверенітет”, – говорить міський голова.

Допомагати помічники ветеранів будуть також і членам родин Захисників та Захисниць. У Вінниці 44 людини пройшли співбесіди на цю посаду, і вже сьогодні частина з них розпочала навчання.

“Навчання проходить у Центрі ветеранського розвитку, який створено на базі Вінницького національного технічного університету. Триватиме воно три тижні. Ті, хто успішно його пройде і отримає відповідний документ – буде працевлаштований у Вінницькому міському центрі соціальних служб. На базі цього комунального закладу ми створюємо Сервісний центр помічника ветерана”, – говорить директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

 

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin