Вінниця
02.10.2023
12.82° C
Вгору

Якісна підготовка до школи та навчання через гру: VinSmart запрошує малюків від чотирьох років у програму “Дошколярик”

Літні канікули наближаються до завершення, і це означає, що незабаром в Центрі підліткових клубів VinSmart розпочнеться новий набір у різноманітні гуртки. Малеча вінничан та гостей міста запрошується долучитись до навчання, зокрема до програми “Дошколярик”.

Вчителі Центру стверджують, що учасники гуртків зроблять свій перший крок у світ знань. Під час зустрічей дітям допоможуть освоїти основи математики та рідної мови, ознайомлять з оточуючим світом і роботою за комп’ютером.

Директор VinSmart Центру, Дмитро Мира, підкреслив, що головна мета гуртка полягає в якісній підготовці дітей до школи.

«”Дошколярик”– це комплексна підготовка для дітей 4-6 років. Якщо для вас є актуальною комплексна підготовка дитини до школи з усіх дисциплін та ви прагнете, щоб дитина самостійно виконувала домашні завдання та із задоволенням навчалась, тоді вам у “Дошколярик”», – розповів він.

За словами начальниці відділу молодіжної політики Юлії Мончак, даний гурток діє за такими адресами:

вул. М. Стельмаха, 25;
вул. Космонавтів, 58;
вул. 600-річчя, 6;
вул. Соборна, 91;
вул. О. Антонова, 28;
вул. Академіка Янгеля, 65;
вул. Чайковського, 15-Б;
вул. Данила Нечая, 77-А;
вул. Волошкова, 8;
с. Писарівка.

«Дошколярик» дає юним вінничанам можливість реалізовувати весь свій потенціал. Особливу увагу ми приділяємо найменшим учасникам програми. Відвідування гуртків є абсолютно безкоштовним. Кожне заняття проводиться в цікавій та приємній атмосфері, створюючи легкість та радість у навчанні. Сучасні навчальні матеріали та методики допомагають закріпити знання та глибше пізнати світ, як розповідає Юлія Мончак.

Для запису дитини на участь в «Дошколярику» необхідно відвідати будь-який VinSmart Центр протягом з 1 по 15 вересня за наведеними раніше адресами та подати заяву.

 

Джерело: https://www.vmr.gov.ua/iakisna-pidhotovka-do-shkoly-ta-ihrove-navchannia-vinsmart-tsentr-zaproshuie-ditok-vid-chotyrokh-rokiv-u-doshkoliaryk

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin