Вінниця
27.05.2024
12.95° C
Вгору

Юних вінничан запрошують на безкоштовні заняття в секцію спортивної радіопеленгації

Спортивна радіопеленгація – це вид радіоспорту, головним завданням якого є пошук радіопередавача у лісистих місцевостях. Він ґартує не лише фізичні якості, а й інтелектуальні здібності. Аналітичне мислення допомагає правильно прокласти оптимальний маршрут і оцінювати ситуацію. Запрошуються діти віком від 10 років. Тренування безкоштовні.

Набір у секцію проводить тренер Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2, Майстер спорту України, переможець та призер чемпіонатів України, Європи та Світу Богдан Войцехівський.

Тренер наголошує, що під час систематичних занять спортсмени зміцнюються фізично, а ще набувають навичок логічного та критичного мислення. Тренування проходять на свіжому повітрі.

«Особисто для мене спортивна радіопеленгація – це життя. Це дев’ять років насолоди, подорожей, знайомств, досвіду, невдач та перемог. Я відчуваю, що це моє покликання – продовжувати розвиток нашого спорту», – зазначив Богдан Войцехівський.

Вихованка секції спортивної радіопеленгації Анастасія Лаврикова зазначила, що для неї спортивна радіопеленгація відкрила нові можливості.

«Спортивна радіопеленгація стала для мене другою сім’єю, завдяки, якій мені відкрилися безліч нових можливостей, постійно з’являються нові враження. Цей вид спорту виховує морально та фізично», – каже спортсменка Анастасія Лаврикова.

Для запису на секцію радіопеленгації вінничани можуть звертатися за телефоном: 096 565 20 86 (тренер Богдан Войцехівський).

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin