Вінниця
21.06.2024
23.93° C
Вгору

На ринку водопостачання Вінниці з’явилось місцеве підприємство – що пропонує ТМ «Подолянка»?

Впродовж крайніх двох місяців у Вінниці спостерігається черга до водоматів. Не подумайте, що у місті їх мало, навпаки, цілком достатньо, щоб задовольнити потребу мешканців обласного центру. Фокус в іншому – нарешті з’явилась здорова конкуренція і відповідно питання – кого ж обрати?

Про це пише “Місто“.

Майже у кожному районі міста поряд з найбільшою мережею водоматів розмістили нові, чисті та легкі у користуванні водомати нової торгової марки  «Подолянка».

Редакція видання Місто вирішила дізнатись більше про нового постачальника питної води, який досить впевнено увійшов на вендінговий ринок.

Розвиток місцевого підприємництва під час війни

ТМ «Подолянка» з’явилась на ринку весною 2022 року. Попри складну ситуацію в країні, досить швидко та успішно зайняли регіональну нішу поставки якісної води вінничанам.  Сьогодні підприємство відкрито демонструє повний цикл виробництва та доставки води.

«Намір запропонувати вінничанам свого, місцевого постачальника питної води був давно. Я довгий час працював з багатьма  компаніями саме цього ринку, знаю усі нюанси та тенденції. Але, як часто буває, завжди до свого не доходили руки. А тут ще й повномасштабна війна, це напевно і спрацювало, – розповідає керівник ТОВ «Подільська долина», що є власником ТМ «Подолянка», Віталій Щербатий. – Попри усі виклики воєнного часу, вирішили з командою реалізувати давній задум. І розпочали роботу за принципом українців Галичини 1920-1930 років – «свій до свого по своє». Радились, рахували, дискутували і зрозуміли, що маємо достатній потенціал, аби запропонувати співвітчизникам якісний продукт».

 Джерело забору води для ТМ «Подолянка» – смт Стрижавка, Вінницька область.

«Наша скважина має глибину 75 метрів. За годину ми очищаємо чотири тисячі літрів води. Високу якість отримуємо завдяки новітньому обладнанню, що працює за принципом зворотнього осмосу. Це один із найпоширеніших методів як в побуті, в сфері послуг, так на підприємствах громадського харчування і промисловості.Сьогодні усі світові ринки даного сегменту працюють за цим принципом», – розповідає Віталій.

Секрет виробництва: як хорошу воду зробити ще кращою

Щоб кожна придбана покупцем літра води ТМ «Подолянка» була не просто смачною, а ще й максимально корисною, на підприємстві застосовується принцип зворотнього осмосу очистки води. Саме цей фактор успішно забезпечує водоочищення за світовими стандартами.

Зворотний осмос – це процес, при якому вода під тиском проходить через спеціальну напівпроникну мембрану, що затримує різні розчинені в ній мікроелементи з ефективністю в 96-99%.

 «На першому етапі вода очищається від механічних частинок, іржі і бруду на попередніх фільтрах. Далі вода проходить через вугільні фільтри з брикетованого і гранульованого вугілля, де звільняється від хлору, хлорорганіки і пестицидів. На четвертій стадії вода фільтрується через мембрану, яка видаляє до 98% навіть дуже дрібних розчинених речовин, які складно розгледіти в електронному мікроскопі. До речі, мембрани беремо високоякісні, їх обслуговування нам забезпечують фахівці з Києва. Вони ж і збирали систему. Після фільтрації вода проходить в накопичувальний бак, де вона зберігається до тих пір, поки не знадобиться. Система зворотного осмосу фільтрує воду до повного заповнення бака, а потім відключається.Після накопичувального бака вода проходить через вугільний пост-фільтр для видалення можливого неприємного запаху або смаку, і вже потім чиста вода заливається у тару для водоматів. Додатково ми комплектували систему ще однієї стадією – мінералізатором для насичення води відсутніми мінералами (сода, магній, калій),  – наголошує підприємець і додає –в результаті бачимо, як продуктивно фільтр для води зі зворотним осмосом видаляє шкідливі домішки, солі важких металів, включаючи мідь, цинк, кадмій, нікель, залізо, а також хлор, пестициди і гербіциди, суспензії, фтор, миш’як. Система зворотного осмосу видаляє 98% розчинених твердих частинок, а це робить її більш корисною і безпечною для здоров’я», –  розповів Віталій.

На підприємстві розміщено графік заміни тари з водоматів. Їх миють та дезинфікують системно.

 «Два роки тому ми свідомо зробили вибір на користь водоматів зі змінними бочками. Бо якість води багато у чому залежить саме від тари. Придбали понад півтори сотні одиниць у співвітчизників – підприємства з міста Харків. Попри системні обстріли окупантів, вони продовжують працювати. Провели декілька зустрічей і переконались, що конструкція їхніх водоматів  дозволить найбільш ефективно контролювати та підтримувати якість нашого товару, тобто води. Звичайно, моменти додаткових витрат також прорахували, однак якість товару передусім. Ми позиціонуємо себе як місцеве підприємство, тому  в першу чергу працюємо на авторитет у вінничан, а він напряму залежить від якості продукту. Ті постачальники, які вже є на ринку, а це переважно міжрегіональні підприємства, що працюють на декілька областей і мають досвід понад десять років, орієнтуються на прибуток. І це зрозуміло, бізнес та реалії диктують свої правила гри. Але наш вибір – якість. І чимало вінничан його вже оцінили, бо є нашими постійними клієнтами. Завдяки своїй високій якості наша  вода підходить навіть для дитячого харчування», – розповів Віталій Щербатий і закликав усіх вінничан все ж таки звертати увагу на тару, в яку вони набирають воду та водомати з яких беруть.

 «Вода любить чистоту. Тому хоча б мийте содою ту тару в яку набираєте воду. І, звичайно, цікавтесь тим, а що ж ллється з водомату. Звичайний приклад, якщо не мити скляну тару, а просто змінювати воду, ми побачимо, як швидко там зявиться бруд і вода стане не просто несмачною, а навіть шкідливою для здоров’я. Тому, будьте уважні, обережні та здорові!»  – побажав Віталій Щербатий.

Віримо та перевіряємо

Щоб остаточно переконатись у високій якості презентованої виробниками води «Подолянка» ми вирішили її перевірити. За результатами дослідження, проведеного фахівцями «Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України», вода ТМ «Подолянка» відповідає усім державним нормам. У воді є усі необхідні мінерами для нормального функціонування людського організму.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin