Вінниця
22.07.2024
17.54° C
Вгору

У Вінниці провели жеребкування по програмі “Муніципальне житло ВМТГ”: найбільшу квоту виділили військовим

Учора, 16 серпня, відбулася процедура жеребкування з розподілу квартир по Програмі «Муніципальне житло Вінницької міської територіальної громади». Мова йде про нову багатоповерхівку із підземним паркінгом на вулиці Привокзальна, 30. Це другий житловий будинок, який зводиться за Програмою з початку повномасштабного вторгнення.

Серед присутніх на заході були учасники бойових дій в російсько-українській війні, для яких муніципалітет виділив найбільшу квоту на квартири. Відтак, власниками квартир стали люди з різними військовими званнями: солдати, старші солдати, старші лейтенанти, старші сержанти, прапорщик, майор та капітан.

Окрім учасників бойових дій у російсько-українській війні, сьогодні жереб тягнула й представниця інших категорій громадян.

Заступник міського голови Андрій Очеретний зауважив, що муніципальна програма “Муніципальне житло ВМТГ” діє у місті понад десять років і завдяки їй люди можуть придбати квартиру за найкращим співвідношенням ціна-якість на ринку первинної нерухомості.

“Наш пріоритет – це військовослужбовці, які є учасниками російсько-української війни. Для них в даному будинку створена найбільша квота – 33 квартири. Крім того, міська рада контролює питання забезпечення житлом людей з числа ВПО, які хочуть залишитися в нашій громаді. Для цього виділені окремі квоти, які можуть задовольнити потреби всіх охочих з цієї категорії, – розповів Андрій Очеретний. – Наразі муніципалітет розглядає можливість продовження реєстрації у Програмі “Муніципальне житло ВМТГ” за цим об’єктом. До речі, банк-партнер АТ “КБ-Глобус” вже затвердив умови кредитування в межах Програми “єОселя”. Тож просимо долучатися і втілювати мрії в життя”.

Нагадаємо, будинок на Привокзальній, 30 – це вже 12 багатоповерхівка, що зводиться у Вінницькій громаді за Муніципальною програмою. За проєктом, вона буде містити 161 квартиру, підземний паркінг з подвійним призначенням. Вартість реалізації 1м2 об’єктів інвестування становить 27 900 гривень та залишається однією з найнижчих на первинному ринку житла у Вінниці.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin