Вінниця
30.05.2023
18.87° C
Вгору

У Вінниці з’явиться ще одне підприємство целюлозно-паперової промисловості

На підприємстві будуть переробляти макулатуру на паперову масу для виготовлення картонної тари. Зараз компанія готує документи для реалізації проекту, про що міський голова Сергій Моргунов повідомив на своїй сторінці у Facebook та офіційному телеграм-каналі. Вінниця залишається привабливим містом для інвесторів, адже має першу позицію у рейтингу розвитку промисловості в країні від Міжнародного республіканського інституту (IRI) і зберігає тенденції до економічного зростання.

Планується, що завод буде розташований на вулиці Енергетичній у промисловій зоні. Орієнтовна площа об’єкта становитиме 11,5 тис. кв. м. Голова громади підкреслив, що покращення інфраструктури міста сприяло розвитку промисловості.

«Коли кілька років тому ми будували нову дорогу на вулиці Гонти та Енергетичній, розуміли, що це дасть поштовх діловій активності. Сьогодні бачимо результати. Це нові підприємства та робочі місця», – написав Сергій Моргунов.

Також очільник громади зазначив, що Вінниця залишається інвестиційно привабливим містом та продовжує перехід на «зелену економіку».

«Крок за кроком разом з бізнесом ми створюємо основу для відновлення країни і розвитку громади після нашої перемоги», – зазначив Сергій Моргунов.

Нагадаємо, 28 січня 2022 року Вінницька міська територіальна громада першою в Україні проголосила Зелений курс, який передбачає впровадження принципів сталого розвитку в усіх сферах життя, зокрема в економіці та залученні інвестицій. В основі Зеленого курсу Вінниці лежить досягнення кліматичної нейтральності.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin