Вінниця
24.06.2024
16.09° C
Вгору

Вінницькі освітяни здобули додаткові знання під час підвищення кваліфікації, аби впроваджувати їх у школах

У Вінниці з 7 по 8 квітня для педагогів ВМТГ відбувся тренінг на тему “Нове управлінське мислення для Нової української школи”. Першого дня семінару освітяни міста познайомилися з теорією управлінського мислення, а наступного дня учасники мали змогу застосувати набуті знання на практиці.

Віктор Громовий, відомий український педагог та освітній експерт, виступив спікером заходу. Він навчив учасників налаштувати роботу як в колективі, так і з учнями, щоб зробити освіту більш якісною.

Оскільки концепція Нової української школи існує вже протягом п’яти років, адміністраціям закладів освіти потрібно змінювати своє стратегічне мислення. Це дуже важливо, оскільки таке мислення допомагає правильно побудувати концепції розвитку, стратегії та тактики закладу.

Як зауважив спікер тренінгу та освітній експерт Віктор Громовий, кожен заклад освіти – це живий організм, тому всі вони мають своє обличчя та імідж. «У результаті правильного вибору іміджу закладу та чіткої управлінської стратегії, отримаємо конкурентний заклад освіти, в який радо поведуть дітей батьки», – сказав він.

Директорка департаменту освіти Оксана Яценко зауважила, що зараз, коли відбуваються серйозні зміни в освіти, і коли на нашу долю випало таке велике випробування як війна, формування стратегічного мислення є однією із ключових компетенцій, якою мають володіти керівники шкіл. «Від директора та адміністрації закладу залежить чимало, адже як лідер за собою поведе, так і буде. Важливо, щоб директор і був налаштований на зміни. Тому, участь в семінарі є тим індикатором змін, до яких мають бути готові керівники закладів освіти», – сказала вона.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin