Вінниця
05.06.2023
17.56° C
Вгору

Роботи двох учениць Вінницької дитячої художньої школи представлені у Лондоні на виставці «100 картин дітей незламної України»

Дві учениці з Вінницької дитячої художньої школи, а саме Владислава Мірошникова та Марина Язовицька, приєдналися до благодійного проекту “100 картин дітей незламної України”, який був запущений у межах міжнародної благодійної програми “Kids and art for Ukraine”. У Лондоні на виставці юних українських художників їхні твори демонструються разом з іншими роботами. Крім того, полотна можна придбати на аукціоні. Організатори збирають кошти на підтримку дітей, які постраждали внаслідок війни.

Картини Марини Язовицької та Владислави Мірошникової – «Україна – це я» та «Захист» відображають відчуття дітей щодо рідної країни та її оборони від ворогів. Марина Язовицька малює з дитинства. Дівчина здобула перемогу на міжнародному конкурсі з вебдизайну та комп’ютерної графіки у 2022 році. Нині активно працює над своїм творчим портфоліо з digital-ілюстрації.

«Марина – дівчинка з глибокою душею, яка дуже тонко відчуває світ, особливо зараз. Тому в її доробку багато малюнків на патріотичну тематику, на яких можна побачити затишні українські вечори та віру в Перемогу», – говорить викладачка Вінницької дитячої художньої школи Ярослава Бондар.

Інша учасниця благодійного проєкту – Владислава Мірошникова. Дівчинка переїхала до Вінниці з Сєвєродонецька Луганської області у 2014 році. У Вінницькій дитячій художній школі має можливість займатися улюбленою справою.

Вона здобула першість на III міжнародному художньому фестивалі «Малюй.UA» (малюнок «Психея. Кінець» 2021 р.), на виставці в Південній Кореї у 2022 році з роботою «Ми незламні». Також її робота була ілюстрацією до одного з віршів Катерини Деревінської із книги «Це не сон».

«Декілька років тому я брала участь у своєму першому конкурсі, але мою картину не прийняли, бо вважали, що робота була зроблена дорослою людиною», – зізнається Владислава Мірошникова.

Зазначимо, що в експозиції проєкту «100 картин дітей незламної України» представлені роботи юних митців з усіх регіонів України, зокрема й з тимчасово окупованих територій. Вихованці 28 мистецьких закладів України стали учасниками цієї благодійної програми, яка проходить у Лондоні.

«З нетерпінням очікуємо результатів аукціону та сподіваємось, що картини наших юних художниць знайдуть своїх власників», – говорить викладачка Вінницької дитячої художньої школи Ярослава Бондар.

Найближчим часом до проєкту «100 картин дітей незламної України» долучаться ще восьмеро вінницьких дітей-художників з . Вони вже працюють над полотнами, які передадуть до Лондона.

Довідка

Благодійний проєкт «100 картин дітей незламної України», який реалізується Міжнародною освітньо-культурною асоціацією у співпраці з Британським благодійним фондом Sincere Education and Cultural Development. Головна мета проєкту – надати підтримку мистецьким школам в Україні. Відбувається за підтримки Європейського банку реконструкцій та розвитку.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin