Вінниця
05.06.2023
16.44° C
Вгору

У Вінниці проходить благодійний турнір із волейболу серед вчителів – зібрані кошти задонатять на ЗСУ

Чотириденний турнір з волейболу серед вчителів закладів освіти ВМТГ розпочався у місті Вінниця вчора, 27 березня. Змагання проводяться з 2006 року, але цього року особливість полягає у зборі коштів на підтримку ЗСУ. Організаторами турніру є департамент освіти міської ради та профспілка закладів освіти міста.

У змаганнях беруть участь до сотні представників із різних шкіл міста, які за мінімальний організаційний внесок мають змогу не тільки позмагатись, а ще й підтримати тих, хто захищає нас на фронті.

Цьогоріч, у турнірі взяла участь рекордна кількість учасників – дванадцять команд з 23 шкіл міста.

На відкритті турніру була присутня директорка департаменту освіти Оксана Яценко, яка звернулась до учасників та побажала перемоги й віри у власні сили.

Також під час урочистої частини організатори заходу привітали особливого учасника – військовослужбовця Збройних Сил України Геннадія Суровця, який кілька днів тому повернувся у відпустку з під Бахмуту, і вже сьогодні грає в команді за рідну школу.

«Це вже не перший благодійний турнір, який ми організовуємо з метою популяризації здорового способу життя та збору донатів для ЗСУ. Сьогодні наш обов’язок не забувати завдяки кому ми можемо жити під мирним небом, навчати дітей, проводити подібні змагання, тому важливо робити все можливе, аби разом наближати Перемогу українського народу», – зазначила Оксана Яценко.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin