Вінниця
05.06.2023
16.44° C
Вгору

У Вінниці стартував цикл зустрічей з представниками сфер туризму і гостинності

Департамент маркетингу міста та туризму у співпраці з фахівцями інших профільних департаментів Вінницької міської ради започаткував цикл регулярних зустрічей з представниками туристичного бізнесу та сфери гостинності Вінниці.

Метою такої ініціативи є обговорення актуальних питань для готельєрів, рестораторів, гідів та туристичних компаній з експертами, а також посилення взаємодії між місцевими органами та бізнесом на користь розвитку Вінницької міської територіальної громади.

24 березня у Туристичному хабі Visit Vinnytsia відбулася перша така зустріч. Вона була ознайомчою: учасникам розповіли про взаємодію бізнесу й органів місцевого самоврядування у формуванні регуляторної політики: в яких сферах органи місцевого самоврядування можуть формувати регуляторну політику та які існують механізми участі бізнесу в підготовці регуляторних актів.

Про це детально розповіла запрошена експертка Наталія Рудик, заступниця начальника відділу підтримки бізнесу департаменту економіки і інвестицій.

«Найпростішими словами, регуляторні акти – це правила для бізнесу. Вони є на загальнодержавному рівні, а є на місцевому рівні. І в момент, коли регулювання ще не прийнято, ви можете подавати зауваження і пропозиції. Адже бізнес краще знає специфіку своєї сфери і що їй потрібно для розвитку відповідно до законодавства. Тому закликаю періодично стежити за офіційними каналами міської ради та її виконавчих органів, вивчайте плани регуляторної діяльності та проєкти регуляторних актів», – зазначила Наталія Рудик.

*Інформація про здійснення регуляторної діяльності розміщена у вільному доступі на сайті Вінницької міської ради за посиланням: https://www.vmr.gov.ua/rehuliatorna-polityka

Другою спікеркою цієї зустрічі стала директорка департаменту фінансів Вінницької міської ради Наталія Луценко. Вона розповіла присутнім про місцеві податки і збори, які наповнюють бюджет нашої громади, про діючі пільги і зміни в оподаткуванні на період воєнного стану.

Третім був виступ директора департаменту маркетингу міста та туризму Олександра Вешелені. Він розповів про те, які зміни в екскурсійній, туристичній та готельній сферах заплановані в проєкті нової редакції Закону України «Про туризм», яку готують прийняти в другому читанні цьогоріч, зокрема про створення Єдиного туристичного реєстру, визначення розвитку внутрішнього та в’їзного туризму, запровадження сучасної термінології тощо.

Важливо, що це були не доповіді, а презентації експертів та відповіді на питання учасників. З матеріалами зустрічі можна ознайомитися за посиланням http://surl.li/ftgcu .

«Наступні наші зустрічі будуть присвячені важливим темам взаємодії з бізнесом, – пояснив Олександр Вешелені. – Наприклад, у квітні для готелів і ресторанів хочемо провести тренінг щодо туристичній привабливості Вінниці і регіону (що рекомендувати туристу на цей сезон). У травні плануємо з департаментом економіки і інвестицій познайомити з механізмами підтримки бізнесу в нашій громаді».

Подібні зустрічі будуть відбуватися щомісяця. За анонсами подій і тематикою зустрічей стежте на сторінці департаменту маркетингу міста та туризму у Фейсбук: https://www.facebook.com/vinnmarketingtourism

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin