Вінниця
02.10.2023
15.56° C
Вгору

Як Вінниця готується до весни? Які роботи «Вінницязеленбуд» виконує напередодні потепління?

Аби незарабором зелене місто Вінниця розквітало та радувало вінничан та гостей міста, МКП “Вінницязеленбуд” наразі регулярно працює та готує Вінницю до прийдешнього потепління.

Як розповіла очільниця КП «Вінницязеленбуд» Тетяна Прибиш, нещодавно працівники комунального підприємства порозв’язували хвойні – туї та ялівець. Тепер почали обрізати ці молоді дерева на вулицях: Замостянська, Пирогова, Я. Гальчевського, Д. Нечая.

“Спектр робіт у наших працівників досить широкий. Зараз ми також розпушуємо ґрунт на квітниках, щоб швидше зацвіли цибулькові, продовжуємо вичісувати газони для смарагдового забарвлення та вносимо перші весняні мінеральні добрива”, – додає Тетяна Прибиш.

Також працівники «Вінницязеленбуду» підстригають кущі, з яких формуються живі огорожі. Крім того, обприскують гілля дерев, аби стимулювати нові листочки пробуджуватись після холодів.

«З кожним тижнем кількість робіт додається до нашого списку, адже температурний режим дозволяє впевнено рухатись вперед. Ми виконуємо всі етапи робіт не пропускаючи нічого, оскільки з часом приступити до наступних дій буде неможливо», — каже в.о директора КП «Вінницязеленбуд» Тетяна Прибиш.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin