Вінниця
26.03.2023
12.55° C
Вгору

Вінницька малеча виготовляє окопні свічки для наших захисників та проводить благодійні заходи

На Вінничині маленькі волонтери продовжують виготовляти окопні свічки для наших військових в рамках акції «Подаруй тепло». Відвідувачі VinSmart Центру корисно проводять свій час: навчаються новому та допомагають нашим заахисникам.

Спільними зусиллями діти вже кілька місяців роблять окопні свічки за допомогою яких, наші бійці можуть не тільки зігрітися, а й просушити одяг. Вінницька малеча відповідально ставиться до справи, отож і днями дітлахи виступили на мініконцерті, під час якого провели збір коштів для закупівлі парафіну в рамках акції «Подаруй тепло».

Директор VinSmart Центру Дмитро Мира повідомив, що наразі такі акції проходять у більшості Центрів, після закінчення акції свічки передадуть для захисників та захисниць на передову.

«Ми з дітками віримо в те, що вогник, який подарують свічки, зігріватиме наших захисників не лише зовні, а й всередині. Отож, закликаємо вінничан та гостей міста, за можливості приносити парафін до креативного простору “Level 80” або найближчого VinSmart Центру, aдже кожна виготовлена свічка – це підтримка наших воїнів», – каже начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міськради Юлія Мончак.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin