Недосмажені ребра та огидне обслуговування від “Реберня”
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2023/02/Screenshot-at-лют.-20-14-32-11-fa679e90.png)
При відвідуванні данного закладу, будьте готові, що, як завжди, половини меню немає у наявності, офіціантів вам потрібно буде гукати весь час, ловити їх, навіть коли не повна посадка у закладі. Якщо ви відвідаєте заклад увечері- будьте готові отримати недосмажені ребра і лише ті, які залишились. Не зрозуміло чому це повторюється увесь час, так як заклад працює не один рік можна було б попрацювати над собою. Серветки/чиста урна на столі/ прибори- це все що вам потрібно буде просити у персонала, якщо ви його дочекаєтесь. Також питання до всіх видів ребер окрім медових, чому вони дуже жирні та зовсім іншого виду, було б не погано попереджати про жирність або такий “вид”, так як переважно ніхто не очікує побачити їх саме такими
Коментарі у Facebook