Вінниця
26.03.2023
13.5° C
Вгору

У Щітках Вінницько-Хутірського старостинського округу відбулась акція «Рухаємось разом»

Учора комітет по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради спільно з міськими дитячо-юнацькими спортивними школами провели для молодших школярів спортивну акцію «Рухаємось разом» у населеному пункті Щітки Вінницько-Хутірського старостинського округу.

Основна мета заходу – популяризація спорту та фізичної культури на приєднаних територіях. У події взяли участь школярі першого, третього та четвертого класів.

Для дітвори провели вікторину, майстер-класи з самбо, боксу, гімнастики, шахів та шашок. Крім того, усіх охочих тренери запросили на спортивні естафети.

За правильні відповіді на запитання вікторини, а також участь у естафетах хлопчики та дівчатка отримали подарунки, сувенірну продукцію та грамоти.

«Важливо підтримувати та розвивати у дітях спортивний дух. Найважливіше у такі важкі для нас часи – пам’ятати, що все у наших руках і, що кожен із нас може зробити чиєсь життя трішки щасливішим. Докласти зусиль, аби цей світ став кращим, адже нам у ньому ще жити після Перемоги», – каже голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin