Вінниця
24.04.2024
8.46° C
Вгору

Пашковського приведуть до суду примусово

Максим Пашковський від партії “Слуга народу”, який балотувався по мажоритарному округу №11 від Вінниці, не прийшов на засідання до Вищого антикорупційного суду. 

Інформацію про це оприлюднили у Вищому антикорупційному суді.

«На судове засідання депутат вкотре не з’явився. Колегія суддів ВАКС постановила здійснити привід обвинуваченого до Вінницького міського суду для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції з Вищим антикорупційним судом або шляхом забезпечення його участі в режимі відеоконференції із застосуванням власних технічних засобів.» – йдеться у повідомлені Вищого антикорупційного суду.

Суд не розголошує імені фігуранта справи, але агентство «Українські новини» повідомляє, що йдеться про представника «Слуги народу» Максима Пашковського. У партії наразі це повідомлення не коментували.

Нагадаємо, що детективи НАБУ разом із САП повідомили Пашковському про підозру у внесенні недостовірних даних до декларації за 2020 рік.
Він не задекларував квартиру вартістю близько 2 млн. грн, яку орендував. Дії депутата кваліфікували за ч.1 ст.366-2 ККУ (умисне внесення завідомо недостовірних відомостей до декларації). 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin