Вінниця
06.12.2023
-1.81° C
Вгору

Департамент соціальної політики міської ради надає соціальну та психологічну підтримку родинам вінницьких військовослужбовців. Куди звертатися?

Відповідно до розпорядження Вінницького міського голови Сергія Моргунова “Про посилення соціальної підтримки та допомоги сім’ям Захисників та Захисниць України у Вінницькій міській територіальній громаді” департамент соціальної політики Вінницької міської ради здійснює супровід сімей, в яких є Захисники та Захисниці.

Департамент соціальної політики міської ради просить родини Вінницької громади, а також офіційно зареєстрованих ВПО, в яких є військовослужбовці, які знаходяться на фронті, або ж родини, які чи втратили своїх захисників, або ж вони є безвісти зниклими – звернутися за телефонами:

  1. 50-83-89, 068-98-38-390 (Управління соціального захисту населення “Правобережне”, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 30, ІІ поверх),
  2. 50-86-71, 068-98-38-340 (Управлінні соціального захисту населення “Лівобережне”, м. Вінниця, вул. Замостянська, 7, ІІ поверх),
  3. 068-98-38-318 (Департамент соціальної політики Вінницької міської міської ради, м. Вінниця, вул. Соборна, 50, кім.101 “Громадська приймальня”).

“Наші працівники вислухають вас, запитають, якої допомоги ви потребуєте. Запросять прийти до управління соцзахисту населення, аби заповнити анкету, за допомогою якої ми зможемо вивчити потреби родин наших захисників та захиснниць. Спільно, ми спробуємо вирішити нагальні питання. Ніхто не має залишатися наодинці зі своїми проблемами. Сильні, лише коли разом”, – зауважує директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Департамент соціальної політики орієнтований на психосоціальну підтримку родин українських захисників та захисниць.

Принагідно нагадуємо, що у Вінниці на базі “Ветеранського простору”, який реалізується громадською спілкою “Координаційна рада учасників АТО/ООС та волонтерів м. Вінниці” спільно з виконавчим комітетом Вінницької міської ради вже діє Офіс регіональної координаторки Уповноваженого Кабінету міністрів України з питань безвісти зниклих осіб за особливих обставин. Звертатися по допомогу можуть як жителі Вінницької територіальної громади, так і області за телефонами:

+38 097 723 27 97 (Марія Довжик);

+38 093 570 06 01 (гаряча лінія для звернень).

Крім того, у Вінниці працює Консультаційний центр Центрального регіону Координаційного штабу поводження з військовополоненими. Його головна місія – повернення українських військових та цивільних з полону.

Телефон приймальні Консультаційного центру Центрального регіону: 0 800 200 606

Час роботи: з 09:00 до 18:00 з понеділка по п’ятницю

Адреса Консультаційного центру Центрального регіону: 21000, м. Вінниця, вул. Театральна, 15 (прийом за попереднім записом).

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin