Вінниця
06.02.2023
-5.09° C
Наверх

“Емоційний SOS”. Для дітей, які перебувають під опікою у міському центрі соцслужб, влаштовують навчальні курси

Для дітей, які перебувають під опікою Вінницького міського центру соціальних служб, влаштовують курси “Емоційний SOS” на базі релігійної місії “Карітас-Спес-Вінниця”.

Емоції допомагають нам жити і розвиватися, допомагають набути важливого досвіду прийняття, співпереживання та розуміння, розповідає провідна фахівчиня з соціальної роботи міського центру соціальних служб Галина Тишкевич.

“Зустрічі відвідують діти, які перебувають під опікою Вінницького міського центру соціальних служб, а також ті дітки, які бажають краще пізнати себе та свій емоційний світ”, – додає Галина Тишкевич.

Наші емоції – це дуже важлива частина життя. І не менш важливо уміти їх приймати і переживати, особливо під час війни, говорить директор релігійної місії “Карітас-Спес-Вінниця” римо-католицької церкви Євген Маркевич.

“Може здатися, що для нас, людей, важливі лише позитивні емоції: радість, щастя, захоплення… Та це не так. Потрібно вміти розпізнавати і вміти переживати також і смуток, тугу, горе, відчай і страх”, – додає Євген Маркевич.

Щопонеділка й щовівторка волонтери-психологи Роксана Решетник та Ангеліна Дроздова разом із Галиною Тишкевич в ігровій формі допомагають дітям вчитися розуміти і висловлювати свої емоції, показують, як із ними впоратися та як направити їх у правильне життєве русло.

“Курс “Емоційний SOS” триває 10 занять. Такі курси безперервно тривають з вересня і будуть продовжуватися доки є охочі. Якщо ви помітили, що вашим дітям потрібна емоційна підтримка й у цьому може допомогти проходження курсу “Емоційний SOS”, ви можете звернутися до міського центру соціальних служб”, – зауважує Галина Тишкевич.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin