Вінниця
05.02.2023
-3.82° C
Наверх

Вітамінні суміші для захисників: на Вінниччині волонтери приготували майже чотириста пакунків

Майже чотириста пакунків вітамінної суміші з горіхів приготували жителі Черепашинецької громади для українських захисників, – повідомляє Калинівська міська рада.

-Якось я спілкувалася із військовим штурмової бригади, який постійно воює на передовій. Коли я запитала його чим хлопці там харчуються, він відповів, що тим, що в кишені. А це енергетичні батончики та інші продукти, які можна взяти із собою на передову, – пригадує виконуюча обов’язки старости Черепашинецького старостинського округу Наталя Черниш. – І тоді я згадала про ті горіхи, які зібрала у своєму господарстві. На щастя, я ще не встигла їх нікуди подіти. Попросила допомоги у працівників котельні й вони погодилися побити горіхи. А потім й інші жителі села почали приносити горіхи.

Роботи тривали впродовж трьох тижнів. Працівники котельні Олександр Вівдич, Леонід Бевз та Леонід Прядун очистили горіхи від шкаралупи. Після того, як горіхи підсохли, до роботи взялися Наталя Черниш, Валентина Денисевич, Валентина Харкова та Антоніна Хамлай, які змішали суміш горіхів та розділили по невеликих кульках, які герметично закриваються та зручно носити у кишені.

Черепашинецька енергетична суміш для укріплення імунітету виготовлена із волоських горіхів, родзинок та арахісу.

-Ми продумували що ще можна додати до цієї суміші, але зупинилися на цих компонентах, які сухі та можуть довго зберігатися. Правда зробили два види – зі звичайним арахісом та з солодким, – продовжує Наталя Черниш. – Працюватимемо й надалі, мешканці села готові допомагати українським захисникам до нашої спільної Перемоги.

Першу партію енергетичної суміші від жителів Черепашинецької громади вже отримали армійці та випробовують її. Нехай смакує та буде міцним імунітет наших Героїв.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin