Вінниця
06.02.2023
-5.09° C
Наверх

1 січня «Вар’яти» «ТеСАМеШоу» чекають всю Вінницю на новорічному концерті. Буде незабутньо!

Наближається Новий рік, а це значить, що… 1 січня Вінниця піде на концерт «Варят»!

1 січня о 19.00 у театрі ім. Садовського збираємось разом загадувати найзаповітніше бажання і весело зустрічати переможний 2023 рік.

Із «ТеСАМеШоу», найкращим українським гумором, бойовим позитивом і підтримкою ЗСУ!

Владзьо, Володимир Жогло, Валентин Сергійчук, Віталій Тильний, Сергій Полупан – у перший день Нового року улюблені гумористи привезуть у Вінницю нову ексклюзивну святкову концертну програму, свіжі жарти, яскраві пісні, розривні мініатюри – таку величезну кількість радості і сюрпризів, яких вистачить на весь рік!

– Масштаби позитиву, усмішок і щастя, які всі отримають на концерті, будуть рекордними! – гарантують організатори – компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ». – Аншлаг буде на 100%, тож встигніть придбати квитки собі і на подарунки всім, кого любите!

Їхній гумор міцний, як постріл «Байрактара»! Мова  файна українська! Серця  щирі й патріотичні! А концерти  завжди незабутні і надихаючі!

Адже «ТеСАМеШоу» – це незабутні години сміху, та сама добра комедія, у якій кожний впізнає себе, й та шалена атмосфера і драйв, які по-справжньому безцінні!

— «ТеСАМеШоу» — це саме те шоу, яке потрібне всім, хто любить справжній український гумор! І ми продовжуємо робити те, що найкраще вміємо — жартувати українською там, де вона звучить! Там, де нас чекають! Давайте разом піднімемо наш дух до Перемоги, підтримаємо один одного та допоможемо ЗСУ! — запрошують усіх вінничан та гостей міста «Варяти», нагадуючи, що купуючи квитки, ви долучитесь до доброї справи!

Адже частина коштів від продажу квитків піде на підтримку Збройних сил України.

Актори «ТеСАМеШоу» допомагають українській армії з 2014 року: дев’ять років поспіль передавали значну частину коштів із кожного концерту, а з початку повномасштабної війни розгорнули допомогу з подвоєною силою на усіх фронтах.

Сергій Полупан із перших днів записався в тероборону і разом із Жожкою їздив по військових частинах, даючи благодійні концерти.

Валентин Сергійчук із друзями скупляв машини за кордоном, ремонтував, фарбував і відвозив нашим бійцям.

Віталік Тильний з початку війни робив все, що можна робити  возив, перевозив, передавав, скупляв, відправляв, пакував, грузив, носив, селив, годував вимушених переселенців у рідному Тернополі.

А «Король монологів» Владзьо поїхав до села  у своє природнє середовище, де із друзями «кулінарного десанту» різав свині на тушонки для фронту.

Не полишаючи волонтерських справ, зараз актори відновили концерти для того, щоб підтримати економіку нашої держави (адже сплачують податки) і у надскладний час підняти настрій українцям та фінансово допомогти ЗСУ .

— Кожен із нас наближає перемогу, як вміє і як може. Весь народ згуртувався в один великий стальний клубок, який неможливо вже розмотати! — говорять учасники «ТеСАМеШоу».  Ми всі разом є сталь і криця. І ми непереможні! Слава Україні!

На новорічному концерті у Вінниці разом зі свіжими жартами й іскрометними мініатюрами ми почуємо фірмовий монолог від Владзьо, багато веселих пісень і нових родзинок.

Кажуть: як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш!

Тож приходьте 1 січня о 19.00 у театр ім. Садовського всією родиною на концерт «ТеСАМеШоу» – і заряд позитиву, радості та щастя матимете на весь 2023 рік!

Порадуйте своїх близьких таким новорічним подарунком і в жодному разі не забудьте про себе!

Квитки собі і на подарунки рідним купуйте на сайті https://afisha.vn.ua

А також у всіх касах «Афіша Вінниці» у готелі «Франція», театрі ім. Садовського, Вінницькій філармонії, Вінницькому планетарії, Royal pub, креативних просторах «Артинов» і «CHERDAK», рок-магазині «Мобі Дік», магазині «Rock-n-Roll» у ТРЦ «Квартал», центрі розвитку «Origami», магазинах святкового декору «Aladdin» (у ТЦ «Plaza Park» і ТЦ «Barbara»), тур-клубі «Бідняжка».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin