Вінниця
05.02.2023
-3.72° C
Наверх

Сергій Моргунов: Вінниця підпише угоду про партнерство з німецьким містом Мюнстер

Вчора, 14 грудня, під час онлайн-засідання міської ради Мюнстера, в якому взяв участь Вінницький міський голова Сергій Моргунов, розглянули питання про укладення тристоронньої угоди солідарності міст Мюнстер-Люблін-Вінниця. Саме з такою ініціативою вийшло німецьке місто Мюнстер.

Рада Мюнстера прийняла рішення про встановлення партнерських зв’язків з Вінницею. Місто Люблін, яке є польським побратимом Мюнстера та активно співпрацює з нашою громадою, підтримало ці наміри.

“Поспілкувалися онлайн з мером Мюнстера Маркусом Леве та з Керівником відділу міжнародних зв’язків муніципалітету Любліна Кшиштофом Становським. Вони висловили свою підтримку українському народу і нашій державі та готовність й надалі допомагати нам у боротьбі проти рашистів”, – написав у своєму Фейсбуці Сергій Моргунов.

Вінницький міський голова виступив перед депутатами міської ради Мюнстера та розповів про ситуацію в країні з перших вуст. За його словами, наших партнерів цікавило, як сьогодні живе Вінниця, як вінничани справляються з наслідками відключень електроенергії через російські атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури.

“Маркус Леве повідомив, що мешканці Мюнстера вже відправили Вінниці гуманітарний вантаж з обладнанням, яке знадобиться нам для облаштування пунктів незламності. Європейські громади згуртувалися перед зовнішньою загрозою. Це зближує нас. Дякую нашим іноземним партнерам за допомогу, підтримку і співпереживання”, – підсумував Вінницький міський голова.

Нагадаємо, Вінниця також налагоджує побратимство з іншим німецьким містом – Карлсруе. Ради обох міст підтримали наміри співпраці. Навесні очікується підписання офіційних угод про побратимство.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin