Вінниця
06.12.2023
-1.52° C
Вгору

Іво Бобул у суботу з великим концертом у Вінниці! Буде особлива атмосфера!

Легендарний український артист, чий голос не сплутаєш із жодним іншим – Іво Бобул у суботу, 10 грудня, о 19.00 у театрі ім. Садовського чекає всіх вінничан та гостей міста на концерті «Одна єдина Україна»!

Разом із маестро заспіваємо всі найгарніші пісні, які визнані золотими хітами естради: «Місячне колесо», «Все золото світу», «А липи цвітуть», «Душі криниця», «Осінній сад», «Берег любові», «Розмова з тобою», «Мадонно Україно!» та багато інших!

Буде багато щирого спілкування і особлива, душевна атмосфера, яка завжди панує на концертах Іво Бобула.

 

 

Іво Бобул – народний артист не лише за званням, а й за визнанням народу! Важко знайти в Україні людину, яка б не чула його пісні.

Досвідчений музикант-легенда, вокаліст найвищого рівня, композитор, який не просто створює музику, а й живе нею, і просто чесна, відверта людина, яка усвідомлює всю відповідальність перед публікою, – таким Іво Бобула знають тисячі шанувальників.

У своїй пісенній творчості Маестро філігранно поєднує музику і слова, вкладає у них душу та залишається вірним самому собі.

 

 

Іво Бобулу аплодували глядачі понад 20 країн світу: Польщі, Румунії, Італії, Франції, Німеччини, Іспанії, Португалії, США, Канади та багатьох інших.

Власник унікального голосу Іво Бобул має у репертуарі більше 200 пісень, як естрадних, народних, так і перлини світової класики, які виконує румунською, італійською, англійською та іншими мовами. «Пам’яті Карузо», «Yesterday», «Luna Tu», «Liberta» у його виконанні – бездоганні!

І записувати нові пісні співак не втомлюється – щороку презентує концертні програми, де завжди по-різному, проте гармонійно поєднуються улюблені шлягери та абсолютно нова пісенна лірика, цікаві дуети, несподівані кавер-версії світових хітів, пристрасні рок-балади та романси, які так проникливо, як Іво Бобул, не виконає ніхто інший.

 

– Пісні слід відчувати внутрішньо, тоді вони звучатимуть повносило, оригінально, неповторно, – ділиться секретом Іво Бобул. – За чотири з половиною десятиріччя я навчився відчувати, де справжня пісня.

 

 

Не пропустіть у суботу, 10 грудняо 19.00 у театр ім. Садовського великий сольний концерт Іво Бобула у Вінниці!

Квитки на концерт купуйте на сайті https://afisha.vn.ua

А також у всіх касах «Афіша Вінниці» у театрі ім. Садовського, готелі «Франція», креативних просторах «Артинов» і «CHERDAK», рок-магазині «Мобі Дік», магазині «Rock-n-Roll» у ТРЦ «Квартал», центрі розвитку «Origami», Вінницькій філармонії, Royal pub, магазинах святкового декору «Aladdin» (у ТЦ «Plaza Park» і ТЦ «Barbara»), тур-клубі «Бідняжка».

 

 

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin