Вінниця
05.02.2023
-4.22° C
Наверх

Сергій Моргунов привітав вінничан з 31-ю річницею Всеукраїнського референдуму щодо проголошення незалежності України

1 грудня 1991 року відбувся Всеукраїнського референдуму щодо проголошення незалежності України, на якому понад 90% українців підтримали незалежність України. З цієї нагоди міський голова на своїй сторінці у фейсбук та телеграм звернувся до вінничан.

«31 рік тому українці “забили” останній цвях в домовину радянського союзу. Незважаючи на те, що ще навесні 1991-го, були спроби реанімувати союз як “федерацію рівноправних республік”, першого грудня, на референдумі, понад 90% українців сказали незалежності “так”», – написав Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбук та телеграм-каналі.

Також очільник міста зазначив, що Україна, яка обрала свій власний шлях, ніколи не влаштовувала москву. Ні в 91-му, ні зараз.

«24 лютого у нас уже не було вибору – здатися означало загинути. Бо насправді ворогу потрібні лиш наші території», – написав очільник міста.

31 рік тому українці здобули незалежність мирним шляхом, сьогодні вимушені за неї боротись.

«Тому маємо і далі бути єдині. І тримати напоготові ще один цвях – час імперій минув… А для України почнеться новий період – відновлення. До Перемоги! Разом!» – написав Сергій Моргунов.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin