Вінниця
29.03.2023
-0.5° C
Вгору

Вінничани можуть зігрітися та зарядити телефони у поліцейських відділках

У зв’язку з регулярними ракетними атаками ворога, що спричиняє постійні перебої з електропостачанням, правоохоронці Вінницької області надають можливість вінничанам зігрітися, зарядити власні гаджети або скористатись телефоном у відділках поліції.

“Ворог завдає підступних ударів по наших енергосистемах. Заради вашого спокою ми посилюємо поліцейську присутність на вулицях: збільшуємо кількість піших та автопатрулів.
Правоохоронці забезпечені усім та готові вам допомогти.
Кожен поліцейський зможе надати вам інформацію про приміщення найближчого підрозділу поліції та «Пункту незламності», де ви зможете зігрітися, зарядити свій телефон або ж скористатися стаціонарними засобами зв’язку. У всіх відділах та відділеннях поліції встановлено засоби безперебійного живлення.
Без світла, води чи тепла, чи без них – однозначно без них. Бережіть себе і своїх рідних. Ми завжди поруч і готові вам допомогти”, – зазначено у зверненні поліції Вінницької області на фейсбук-сторінці. 

Крім того заради безпеки вінничан на вулицях міста збільшується кількість піших та автопатрулів. Кожен поліцейський може надати інформацію про розташування “пунктів незламності” або відділків поліції.
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin