Вінниця
02.12.2022
-0.82° C
Наверх

Уже понад 2 тисячі вінничан вакцинувались від грипу

Станом на сьогодні, у Вінниці від грипу вакцинувались уже 2770 мешканців – повідомляє Вінницька міська рада. Для жителів Вінницької МТГ програма «Стоп грип» передбачає відшкодування 50% вартості вакцини за рахунок бюджетних коштів. Дітям, позбавленим батьківського піклування, та дітям з інвалідністю щеплення проводиться безкоштовно. Програма «Стоп грип» діє у рамках ініціативи «Вінничани важливі».

 

Жителів Вінницької міської територіальної громади закликають подбати про власне здоров’я та скористатись муніципальною програмою «Стоп-грип» та заздалегідь імунізуватись.

 

У першу чергу рекомендують вакцинуватись наступним категоріям населення:

 

  • Медичним працівникам, які мають високий ризик захворіти на грип через особливості професії. МОЗ закликає їх захистити себе і своїх пацієнтів та зробити щеплення від грипу.

 

  • Вагітним жінкам, яким варто пам’ятати, що грип може мати серйозні наслідки. Натомість вакцинація проти сезонного грипу безпечна на всіх етапах вагітності.

 

  • Особам літнього віку, імунітет яких із віком стає менш ефективним у боротьбі з грипом, який може мати серйозні наслідки, коли людині за 65.

 

  • Пацієнтам із хронічними захворюваннями, яким слід пам’ятати, що за наявності хронічних недуг ризик ускладнень грипу значно підвищується, тому важливо захистити себе від них.

 

  • Освітянам, соціальним працівникам та всім, хто працює в місцях скупчення людей.

 

«Одне щеплення захищає впродовж усього епідемічного сезону від найбільш поширених і небезпечних штамів. Вакцина позитивно впливає на імунітет людини, зміцнює його і змушує працювати більш активно і продуктивно, – каже директор департаменту охорони здоров’я Олександр Шиш. – Тому ми закликаємо вінничан скористатись муніципальною програмою «Стоп грип» та заздалегідь подбати про своє здоров’я».

 

Наразі у Вінниці імунізація здійснюється вакциною «GC Flu». Для того аби отримати щеплення потрібно звернутись до свого сімейного лікаря.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin