Вінниця
10.06.2023
18.13° C
Вгору

Укрзалізниця запрошує на ретро-тур «Гайворонським експресом»

З Вінниччини 26 листопада вирушить паровоз за маршрутом Бершадь – Гайворон. Укрзалізниця запрошує любителів активного відпочинку та поціновувачів залізниці на ретро-тур «Гайворонським експресом». Для учасників туру є додаткова можливість організовано доїхати до Гайворона спецпоїздом з Києва та Вінниці й повернутися на ньому додому.

 

Про це повідомляє Укрзалізниця.

 

Під час подорожі на ретро-потязі, який вестиме 70-річний паровоз Гр-280, можна буде скуштувати гарячу уху та куліш зі шкварками на березі Південного Бугу, потрапити на екскурсію та ознайомитись з роботою 125-річної вузькоколійки. Пасажирів очікує також культурна програма від місцевої громади, можливість проїхатися на унікальній автомотрисі ГАЗ-12 «Зім» та багато іншого.

 

Для участі в ретро-турі необхідно заповнити коротку реєстраційну форму: https://forms.gle/CX8JdwamZ5xMMhNt6.

«Після заповнення форми вам на пошту надішлють детальну інформацію, а потім почнеться найцікавіше — полювання за квитками! Хто перший встигне купити — того і місце», – зазначено в повідомленні.

Квиток на ретро-поїзд коштує 215 грн (туди і назад). Його можна придбати придбати в застосунку, чат-боті Укрзалізниці у Viber і Telegram, на сайті booking.uz.gov.ua (за запитом Гайворон — Бершадь, Бершадь — Гайворон, поїзд №851/852, дата — 26 листопада), і в касах вокзалів.

 

Довідка.

Історія Гайворонської вузькоколійки розпочалася на початку ХХ століття на території сучасної Литви і Білорусі. Звідти був родом відомий на той час інженер Болеслав Яловецький, за його проєктом і розробили вузьку колію.

Гайворонська вузькоколійка – найдовша в Європі та має протяжність 130 км.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin