Вінниця
29.03.2023
-0.5° C
Вгору

Вінницькі Хутори тепер повністю з мобільним покриттям

Жителі десятків вулиць Вінницьких Хуторів більше не будуть «поза межею досяжності». 11 листопада в населеному пункті запрацювала ще одна базова станція мобільного зв‘язку. Це допоможе вирішити проблему з мобільним покриттям, від якої, в першу чергу, потерпали мешканці віддалених територій Вінницько-Хутірського округу.

«Фактично, у нас в районі лісу та дач, взагалі був відсутній мобільний зв’язок, люди не могли навіть викликати швидку допомогу чи пожежників, — розповідає староста Вінницько-Хутірського старостинського округу Вінницької міської ради Владислав Кривешко. — Це було серйозною проблемою, люди зверталися з цим питанням до міського голови Сергія Моргунова. Тож, ми почали шукати шляхи вирішення ситуації. Два роки плідної праці з кількома операторами стільникового зв‘язку, безліч консультацій з експертами у даній галузі, пошук земельної ділянки для станції, переговорний процес з бізнесом, аналіз та контрольні заміри, отримання усіх санітарних дозволів, плідна робота разом з підрядником увінчались таким довгоочікуваним успіхом».

За словами старости, справа в тому, що ділянка для встановлення станції має відповідати певним критеріям, в тому числі ландшафтним.

«Я особисто разом з представниками компанії, об’їздив практично усі Вінницькі Хутори аби вибрати краще місце. У нас було кілька варіантів. Деякі відпали через географічні особливості, інші — через технічні, — розповідає представник молодої команди Вінницької міської ради, 24-річний очільник найбільшого в Україні округу, Владислав Кривешко. — Зрештою, ми знайшли варіант розміщення вишки на приватній території. Почалась підготовча робота, процес монтажу обладнання, до речі підрядник, який цим займався — місцева компанія з Вінницьких Хуторів. 11 листопада — устаткування почало працювати, символічно, саме у день звільнення Херсону, відповідно і прапор встановлений на вежі буде завжди нам нагадувати про цей День та незламність духу українців».

Тепер, за словами Владислава Кривешка, покращення мобільного зв’язку зможуть відчути не лише мешканці Вінницьких Хуторів, а й Дачних масивів та сусідніх Щіток.

«Крім того, як повідомили мене в компанії мобільного провайдера, встановлення цієї вишки допоможе розвантажити район Малих Хуторів, — каже очільник старостинського округу. — Також це має допомогти усунути ділянки без покриття, які почали виникати у нас, наприклад, в районі перетину вулиці Ватутіна та Немирівського шосе».

Наразі, на вежі встановлене обладнання одного з операторів, який, врешті, і є замовником будівництва. Планується, що поточного тижня , устаткування буде проходити етап «адаптації» в мережі.

 

В перспективі 2022-2023 років, очікується, що своє обладнання тут розмістить ще, щонайменше, один надавач послуг

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin