Вінниця
30.03.2023
7.02° C
Вгору

У вінницькому дитсадку облаштували зручне сховище

В одному з дитячих садків Вінниці відремонтували сховище для малечі. Тут  замінили підлогу, побілили стіни, облаштували приміщення з туалетами та лампами на акумуляторах.

 

Про це повідомляє телеканал ВіТА.

Тут діти під час тривоги проводять час із користю. Зокрема, займаються в гуртку монтессорі-класу.

Працюємо з тими матеріалами які маємо, ручної роботи в основному, це можуть бути матеріали які приклеюються на фон, на ковролін. Це можуть бути матеріали які можна розмальовувати, – каже керівниця гуртка монтессорі-класу Юлія Дирдира.

Розмальовки, матеріали для пересипання та інші заохочення для малечі зносять в укриття коли лунає сирена. Все, аби вихованці садочку не нудьгували.

Діти себе відчувають комфортно, бо є гарне освітлення, тому можна працювати як у звичайному класі, – додає Юлія Дирдира.

Діток розважають ще й показом казок на фільмоскопі. Технологія не нова, але дуже подобається маленькій аудиторії.

Ремонт повністю профінансувала Вінницька міськрада, повністю розраховано і надано нашому закладу проєкт та фінансування для обладнання, устаткування та забезпечення всіх норм, які вимагає сьогодення для найпростішого укриття, – каже завідувачка дитсадка Олена Просєкова.

А ще тут запаслись сітловідбивальними жилетами для вихователів та ліхтариками.

Укриття дитсадка відповідає всім вимогам ДСНС – тут є система вентиляції, вогнегасник, місткість для зберігання технічної води та навіть запаси продуктів для дітей на 48 годин.

Облаштували ось такі пункти, бокси з їжею і вони містять продукти довготривалого терміну зберігання. Також забезпечене наше укриття аптечками, засобами для дезінфекції, – говорить Олена Просєкова.

Вихователі роблять усе, аби перебування в укритті під час повітряної тривоги нічим не відрізнялось від звичайного дозвілля у стінах дитячого садку.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin