Вінниця
30.03.2023
7.02° C
Вгору

На аукціоні до Дня культури у Вінниці зібрали 324 тисячі гривень на автівки для ЗСУ

У Вінниці напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва привітали представників культури та провели благодійний аукціон. Вдалось зібрати 324 тисячі гривень, які направлять на придбання автівок для ЗСУ.

Як повідомляє Вінницька міська рада, після урочистої частини привітання відбувся концерт та благодійний аукціон від «Міського Палацу мистецтв».

 

Кульмінацією дійства став благодійний аукціон. Серед лотів були представлені старовинна карта Вінниці з автографом міського голови Сергія Моргунова, прапори з автографами міністра оборони Олексія Рєзнікова, головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного та гітара Арсена Мірзояна. Аукціон та лотерею проводили в ефірі радіо «Місто над Бугом».

 

 

Бажаю кожному з нас пишатися своєю країною, бути патріотами своєї рідної землі, плекати та примножувати нашу культуру. Ми є потужною армією на культурному фронті, – каже директор «Міського Палацу мистецтв» Євген Майданик.

Зазначено, що під час заходу волонтерам вручили Подяки Вінницької міської ради та її виконавчого комітету за особистий внесок у збереження суверенітету, зміцнення держави та наближення Перемоги, вірність почесній місії волонтера та щоденну безкорисливу працю, самовідданість, патріотизм і людяність. Серед волонтерів, які допомагають Україні, були представники з Канади, США, Ізраїлю та Італії.

Нагадаємо, на першому благодійному онлайн концерті-лотереї у червні продали 1 002 квитки. Таким чином організатори зібрали 200 400 гривень на придбання авто для ЗСУ. Детальніше – за ЦИМ посиланням.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin