Вінниця
29.03.2023
0.18° C
Вгору

З російського полону, під час обмінів визволили 268 нацгвардійців

За результами обмінів, які вже відбулися з початку широкомасштабного вторгнення російських військ на територію України звільнено всього 268 військовослужбовців Нацгвардії, з них 24 жінки.

 

Про це повідомляє Національна гвардія України.

 

Крайній обмін відбувся 3 листопада. За його результатом, з російського полону вдалося повернути 33 військовослужбовці Національної гвардії України.

 

Усім їм надається необхідна медична та психологічна допомога. Робота щодо повернення усіх наших захисників триває. Головна мета, над якою працює держава, усі компетентні органи і структури – повернення усіх наших військовослужбовців і громадян додому.

 

Ми також закликаємо родичів та близьких за необхідності звертатися на гарячу лінію НГУ (номер розміщений на офіційному вебсайті НГУ), до військових частин, де вони проходять службу, або до Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими і не передавати ці дані стороннім особам. Лише так ви не нашкодите обміну та тим, хто у полоні.

 

МВС України Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими Головне управління розвідки Міністерства оборони України

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin