Вінниця
06.12.2023
-1.81° C
Вгору

Сергій Моргунов подякував нашим «богам війни» за щоденну гідну відсіч ворогу

Один день — два свята. Сьогодні, третього листопада, в Україні відзначається День ракетних військ та артилерії, а також День інженерних військ ЗСУ.

 

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов подякував українським «богам війни» за те, що вони дають гідну відсіч ворогу.

«Українські «боги війни» з кожним днем наближають нашу Перемогу, даючи гідну відсіч ворогу. Сьогодні у артилеристів професійне свято», — йдеться в дописі Вінницького міського голови Сергія Моргунова у facebook та telegram.

Слова вдячності очільник Вінниці висловив також інженерним військам.

«Саме від професіоналізму і злагодженості цих військ залежить просування підрозділів. Нашу оборону тримають найкращі. Нехай береже вас Господь», — написав Сергій Моргунов.

День інженерних військ Збройних сил України відзначається з 1999 року. Без цих військ було б неможливо здійснювати бойові операції. Ці військові ризикуючи власними життями забезпечують безпечне просування та допомагають при обороні. Вони займаються інженерним забезпеченням при бойових діях, здійснюють інженерну розвідку, зводять переправи і забезпечують безпечні проходи через мінні поля, розчищають завали, готують територію для подальшого наступу.

 

В 1997 року в Україні почали відзначати День ракетних військ і артилерії. З 2014 року бойовий склад цих військ вдалося збільшити в понад два рази. Сьогодні, це один з найпотужніших родів військ. Саме артилеристи вражають значну частину ворожої техніки, артилерії, авіації, засобів ППО та живої сили. Артилерійські частини і підрозділи є в складі не лише різних родів військ ЗСУ, а й інших військових формувань.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin