Вінниця
05.12.2022
-5.69° C
Наверх

У Вінниці вкотре відбувся настільний weekend для молоді громади

Днями відділ молодіжної політики ВМР та Вінницька Молодіжна Рада на чолі з Видавництвом настільних ігор “Loard of Boards” організували “ІгроДвіж” для активних вінничан.

Молодь міста випробувала свої детективні здібності під час настільних ігор. Гравці знайшли суперників у колекційних карткових змаганнях та занурились в дивовижний світ пригодницьких ігротек. “Last message”, “Мікро/макро. Вбивче місто”, “Місце злочину”, “МістеріуМ”, “13 підказок” – занурили молодь у світ фантастики та розслідувань.

«Ми створюємо комфортну атмосферу для молоді за допомогою ігротек. Важливо, що з допомогою настільних ігор учасники не лише покращують свої навички, але й опановують важливі соціальні якості – вчаться правильно оцінювати свої можливості та прогнозувати майбутні дії, розуміти й дотримуватись правил, відчувати відповідальність за свої вчинки, долати невдачі та чесно перемагати», – каже голова Вінницької молодіжної ради Таїсія Дембовська.

Ігри відбуваються щотижня. Участь в іграх – безкоштовна. Якщо бажаєте приєднатись та урізноманітнити дозвілля, заповнюйте форму за посиланням https://t.me/+FHS2Co05luI0NGQy та ставайте частиною клубу вже сьогодні.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin