Вінниця
02.10.2023
11.93° C
Вгору

Офіс туризму презентує проєкти для вінничан на листопад

У листопаді відбудеться ряд туристичних проєктів та подій від Офісу туризму Вінниці.

 

Протягом наступного місяця на вінничан та гостей міста чекає продовження ексклюзивного проєкту гастрономічних турів «Смачна Вінниччина» (з дегустацією страв за двома маршрутами: польським та молдовським), чергова новинка – екскурсія середмістям з чаюванням у кафе-музеї «Панъ Заваркінъ та синъ», та багато іншого.

 

Крім цього, з нагоди початку співпраці Офісу туризму Вінниці з релаксосховищем «Без Хвиль», відбудеться презентація спільних культурно-розважальних проєктів: «ТікТок party» для дітей та англомовної вечірки «Friends» (16+).

 

Розклад екскурсій

5 листопада – «Проспект Коцюбинського: минуле та сучасність», гідеса Людмила Очеретна. Реєстрація.

6 листопада – «Смачна Вінниччина. Польський колорит» (Вінниця, Махнівка, Верхівня, Білопілля, Бердичів), гідеса Оксана Роздорожнюк. Реєстрація.

12 листопада – «Смачна Вінниччина. Молдовський колорит» (Чернятин, Лядова, Могилів-Подільський), гідеса Оксана Роздорожнюк. Реєстрація.

12 листопада – «Місто, наповнене змістом» (з чаюванням у кафе-музеї «Панъ Заваркінъ та синъ»), гідеса Альона Сазонова. Реєстрація.

13 листопада – «ТікТок party» у релаксосховищі «Без хвиль» (для дітей). Реєстрація.

13 листопада – «Космічна мандрівка» (для дітей), гідеса Людмила Очеретна. Реєстрація.

19 листопада – Екскурсійний проєкт англійською мовою «Welcomе to Vinnytsia!», гідеса Катерина Ружило. Реєстрація.

26 листопада – «Місто, наповнене змістом» (з чаюванням у кафе-музеї «Панъ Заваркінъ та синъ»), гідеса Альона Сазонова. Реєстрація.

27 листопада – Англомовна вечірка «Friends» у релаксосховищі «Без хвиль» (16+). Реєстрація.

*Маршрути всіх екскурсій розроблені так, щоб у разі повітряної тривоги можна було направитися в найближче укриття. За новинами та змінами в розкладі екскурсій стежте на сторінках «Офісу туризму Вінниці» у Facebook та Instagram.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin