Вінниця
29.03.2023
0.18° C
Вгору

У Вінниці обмежать швидкість руху електросамокатів

У Вінницькій міській раді підписали меморандум про співпрацю з операторами прокату електросамокатів, мета якого – встановити правила користування електросамокатами. Так, швидкість руху електричних самокатів обмежать до 20 км/год. В окремих зонах (парки, пішохідні зони, площі тощо) швидкість електричних самокатів буде обмежена до 15 км/год.

 

Як йдеться на сайті Вінницької міськради, також у згаданих вище зонах буде заборонено залишати самокати. Окрім того, в рамках меморандуму домовились облаштувати спеціальні місця для ранкового старту електросамокатів шляхом нанесення графічних позначок.

 

За словами директора департаменту транспорту та міської мобільності Андрія Сорокіна, підписання меморандуму має забезпечити безпеку для всіх учасників дорожнього руху та встановити правила користування електричними самокатами.

– Вкрай важливо зробити так, щоб ті, хто пересуваються електросамокатами не створювали дискомфорт та небезпечні ситуації іншим учасникам дорожнього руху, – зазначає посадовець. 

Нагадаємо, наприкінці липня у Вінниці зареєстрували петицію з пропозицією обмежити швидкість руху електросамокатів у межах міста. Авторка петиції пропонувала обмежити швидкість руху електросамокатів у межах міста до 20 км/год (краще до 18 км/год), а також зобов’язати фірми прокату електросамокатів встановити автоматичне обмеження швидкості згідно з новими правилами. Тоді звернення зібрало 216 голосів з 350 необхідних.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin