Вінниця
24.07.2024
25.14° C
Вгору

Вінничани продовжують облаштовувати сучасні укриття

Тут не лише сучасне освітлення, утеплення та ремонт. Люди прикрашають сховище приємними дрібничками, є доступ до інтернету, скоро з’явиться і власний телевізор.

 

Про це повідомляє телеканал ВІТА.

 

Яскраво освітлене та ошатне укриття облаштували жителі вінницької багатоповерхівки.

Почали роботу ми самі. Тут були в нас сараї. Вони вже були розбиті, засмічені, тож ми їх прибрали. Підлогу засипали битою цеглою. Допоміг наш місцевий депутат Петро Бабій. За власні кошти допоміг зробити стяжку на підлогу, – говорить уповноважений по будинку Олександр П’ятих.

Крім того, ініціативні мешканці перемогли у конкурсі Фонду громади «Подільська громада» – «Укриття для життя».

На гроші, які отримали від «Подільської громади» на цьому конкурсі, придбали піддони, зробили з них меблі, столи, ось такі лежаки. Діти приходять, лежать, граються. Деякі вже навіть сплять тут, – ділиться Олександр П’ятих.

Один з вінницьких провайдерів безкоштовно надав роутер та облаштував у підвалі висотки інтернет. Та головне – сховище утеплене, тут є гаряча вода.

 

В укритті є квіти, гравюри та картини. Підсвічники хоч і старі, проте порцелянові, свічками теж запаслися. А згодом у підвалі зможуть переглядати новини чи навіть кіно.

 

Після перемоги Олександр П’ятих планує зробити у сховищі своєрідний “чоловічий клуб”. Місцеві дідусі гратимуть взимку в шахи. Поруч – майстерні. І навіть стіл для пінг-понгу. А в найближчих планах – розширити укриття.

 

Як Олександру вдається організувати сусідів? Відповідає просто: “зібрав чоловіків і сказав: тут живуть наші діти, наші жінки. Що для вас важливіше – розбиті сараї, чи безпека для їх життя? Всі відповіли – безпека”.

Зручно перечекати повітряну тривогу тут може нині понад півсотні людей.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin