Вінниця
10.06.2023
18.13° C
Вгору

У Подільському зоопарку оселилася пара карликових оленів

У Подільському зоопарку оселилися двоє карликових оленів. Їх ще називають мунтжаками або «гавкаючими». До Вінниці тварин привезли з Київського зоопарку. Їх обміняли на оленів благородних.

 

Про це повідомили у Подільському зоопарку.

 

Мунтжаки зараз мешкають у вольєрі по сусідству з верблюдами та антилопами. До нових умов звірі адаптувались досить швидко. Завбачивши відвідувачів, самець без остраху підходить до паркану. Натомість, його подружка не така смілива і спостерігає за спілкуванням здалеку, не виходячи зі своєї схованки.

 

«Гавкаючі» олені є жуйними тваринами. Живуть вони у вічнозелених лісах, трав’янистих луках, чагарниках й густих заростях лісів, де для них достатньо рослинної їжі. Раціон тварин: листя, бруньки, різнотрав’я та опалі фрукти.

 

Свою назву карликові олені отримали недаремно. Звук, схожий на гавкіт, тварини видають, коли відчувають себе у небезпеці аби чимсь схвильовані. Для захисту, боротьби за самку або життєвий простір самець може використовувати різці на верхній щелепі та свої короткі роги. У самок рогів немає. В них присутні лише кісткові нарости.

 

В залежності від підвиду мунтжака його маса може становити від 12 до 55 кг, а висота в холці – від 30 до 70 см.

 

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin