Вінниця
06.12.2023
-1.81° C
Вгору

Вінницькі школярі привітали зі святом українських захисників та захисниць

У рамках Патріотичного марафону до Дня захисників та захисниць України вінницькі школярі в межах арт-акції «Слава Україні! Героям слава!» підготували вітальні малюнки та листівки для тих, хто сьогодні стоїть на захисті нашої Батьківщини. Так, у своїх творчих роботах діти дякували Збройним силам України за надійний захист та можливість навчатися, висловлювали свою віру в Перемогу та зображали любов до рідної України.

«Дорогі наші хлопці і дівчата! Ми вдячні вам за те, що ви робите неможливе для нашої свободи! Ви – сила. Нехай ніщо не зламає вашу віру. Ми знаємо, що правда на нашій стороні, а в кого правда, в того й Перемога! Повертайтесь живими. Любимо і чекаємо вас!», «Україна вистоїть! Україна переможе! Слава Україні!», – йдеться у дитячих листівках.

Також з нагоди Дня українського козацтва в рамках інфо-акції «Козацтво – слава України!» старші учні підготували інформаційні постери: згадали цікаві факти про козацький побут, традиції, моду, подвиги й звитяги славетних пращурів нинішніх захисників та захисниць України.

 

Роботи можна переглянути за відповідними хештегами: #Козацтво_слава_України #Слава_Україні_Героям_слава

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin