Вінниця
30.03.2023
5.3° C
Вгору

На Вінниччині скоротили комендантську годину

З 10 жовтня у Вінницькій області буде змінена тривалість комендантської години. Її обмеження діятимуть з опівночі до 5 години ранку.

 

Про це повідомив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

«У цей час забороняється перебувати на вулицях та в інших громадських місцях, пересуватися транспортом або пішки. Виключення – наявність спецперепустки та посвідчення особи, або для того, щоб пройти в укриття після сигналу тривоги», – йдеться у повідомленні.

Як відомо, з 14 березня до 22 квітня на Вінниччині комендантська година тривала з 22.00 до 06.00. З 23 квітня її змінили, вона тривала з 23.00 до 5.00.

 

● У визначений час мешканцям області необхідно залишатися вдома, а в разі спрацювання сигналу тривоги – спуститися в укриття.

● Громадянам необхідно завжди мати при собі документ, що посвідчує особу, для пересування населеним пунктом.

● Контроль за дотриманням громадянами комендантської години здійснюється патрулями.

● Комендантський патруль має право затримати людину і перевірити документи, аби з’ясувати, чи може вона перебувати на вулиці в цей час.

● У разі необхідності правоохоронці можуть проводити огляд речей, транспортних засобів, багажу і вантажів, службових приміщень і житла затриманих громадян. Якщо особа чинить опір, комендантські патрулі можуть застосувати зброю.

● Під час комендантської години пересуватись містом можуть винятково ті, хто має відповідні перепустки. Це люди, які задіяні в критичній інфраструктурі.

● Дозволяється перебування у визначений період доби на вулицях та в інших громадських місцях без перепустокправоохоронцям, які залучаються до здійснення заходів під час запровадження комендантської години, транспортним засобам спеціалізованого призначення, які виконують невідкладне службове завдання, за умови ввімкнення спеціальних світлових сигнальних пристроїв.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin