Вінниця
30.03.2023
7.22° C
Вгору

У Донецькому національному університеті відбудеться фестиваль «Жовтневі гармати»

У вінницькому Донецькому національному університеті імені Василя Стуса відбудеться фестиваль «Жовтневі гармати» з метою збору коштів на ліки та необхідні речі пораненим військовим.

Про це повідомляє Факультет інформаційних і прикладних технологій ДонНУ імені Василя Стуса.

 

Зазначено, що триватиме фестиваль 12-13 жовтня у коворкінгу Головного корпусу за адресою вулиця 600-річчя, 21.

 

Так, 12 жовтня о 14:00 відбудеться фотовиставка «Мистецтво світла», витримана в техніці чорно-білої фотографії, що надає «особливий засіб виразності, відсікає хаос зайвих деталей, а залишає найголовніше – світло і тінь». У лекції автор Костянтин Родигін запрошує охочих до роздумів про історію та філософію фотографії як методу та як мистецтва.

 

Згодом о 15:30 відбудеться гра «Що? Де? Коли?», де команди викладачів та студентів проявлять свої інтелектуальні здібності. Для відвідування цього заходу необхідна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням.

 

Наступного дня, 13 жовтня, о 14:00 відбудеться чергове засідання Книжкового Клубу:

Зустріч буде присвячена світанку американської літератури Натаніелю Готорну та Едгару Аллану По, їх впливу на подальший розвиток американської та світової літератури. Також учасники будуть обговорювати класичний роман Готорна «Червона літера».

Також о 15:30 буде ще одне засідання Шахового Клубу, де відбудеться сеанс одночасної гри з гросмейстером. Для відвідування цього заходу потрібна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням.

Усі заходи матимуть благодійну спрямованість. Збираємо на ліки і все необхідне для поранених військових (це може бути як 50 копійок, так і безліч тисяч гривень), – додають у дописі.
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin