Вінниця
02.12.2022
-0.81° C
Наверх

У Вінниці відбудеться друга «Літературна толока»

Вже цього тижня у Вінниці відбудеться друга “Літературна толока”, де містяни зможуть очистити свої полиці від російської та російськомовної літератури, віддавши її на переробку. Окрім цього, можна буде принести українську літературу для переселенців.

 

Про це повідомила на своїй фейсбук-сторінці очільниця Мистецького об’єднання “Plai” та співзасновниця студії “ПІЧ” Олександра Венславовська.

 

Так, друга літературна толока відбудеться у Вінниці цієї п’ятниці, 7 жовтня, з 11:00 по 18:00 на Майдані Незалежності (готель “Поділля”).

Всі охочі можуть принести російську та російськомовну літературу для подальшої переробки, а також – передати українську літературу для переселенців.

 

Зазначається, що вилучені кошти з переробки російської літератури стануть капіталом для закупівлі українських книжок та літератури в українському перекладі. Окрім цього, на заході буде скринька збору донатів на українську літературу.

Ми готуємо ПІЧ до нового сезону, майструємо маленьку бібліотеку. Тому всі зібрані українські книги будуть чекати охочих на пічівських поличках, – йдеться в дописі.
Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin