Вінниця
02.10.2023
15.56° C
Вгору

Вінницькі шахісти здобули призові місця на Відкритому чемпіонаті міста

Днями у місті над Бугом на базі Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 відбувся Відкритий чемпіонат міста з шахів серед юнаків та дівчат до 18 років. У змаганні взяли участь 97 спортсменів. Вихованці спортивної школи – господарки турніру – продемонстрували високий рівень гри. На їхньому рахунку призові місця як серед юнаків, так і дівчат.

Перше місце серед юнаків виборов вихованець Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6, чотирнадцятирічний Владислав Пюро. Почесне друге місце посів Владислав Полігас із Жмеринки, третє місце – Микита Біловол (Донецька обл.).

 

Серед дівчат впевнену перемогу здобула Карина Степанюк, почесне друге місце у Світлани Саблук. Дівчата також є вихованками МДЮСШ №6. Третє місце посіла Анна Кавун із Немирова. Безкомпромісна боротьба відбувалась у всіх матчах, на всіх дошках. «На змаганнях молоді шахісти здобули практичні навики, які разом з теоретичними знаннями відточують шахову майстерність», – зазначає директор Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 6 Микола Боднар.

 

Організатори чемпіонату повідомили, що діти змагались за перемогу навіть у тих позиціях, де здавалося б їх влаштовувала нічия і в партії, і в матчі. «Турнір пройшов в дружній атмосфері і водночас у напруженій і безкомпромісній боротьбі», – говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту Сергій Краєвський.

 

Розвиток інтелектуальних видів спорту – шахів та шашок – один із пріоритетних напрямів роботи у Вінницькій міській дитячо-юнацькій школі №6.

 

За результатами досягнень школа входить в 3-ку кращих в Україні з даних видів спорту. На базі закладу регулярно проводяться шахові та шашкові турніри високих рівнів: міжнародні та майстерські турніри, чемпіонати та кубки України. Тренування проходять за адресою: вул. Театральна, 24 (у двох турнірних залах, 5 навчальних класах) і на базі ЗОШ №23 та клубі «Романтик» (ЖЕК №6). У школу приймають дітей віком від 5 років.

Заняття проводять безкоштовно.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin