Вінниця
06.12.2023
-1.81° C
Вгору

В одному з вінницьких укриттів можна перечекати тривогу й смачно поїсти

Якщо тривога застала вас в центрі Вінниці, не варто випробовувати долю та залишатися на вулиці. За допомогою мапи укриттів, або за позначками на асфальті можна знайти просторе та безпечне укриття, де можна провести час з приємністю.

Зали популярного ресторану на Соборній розташовані під землею і мають декілька виходів. Це дозволяє використовувати їх як укриття.

Це повністю підвальне приміщення. Воно не будувалось як укриття. Ми про це не думали, коли будували. Проте воно дійсно зроблене надійно, бо залите однієї монолітною бетонною чашею, все з бетону і перекриття теж бетонне, – говорить директор готелю «Франція» Дмитро Муляр.

Укриття, де ризикуєш залишись довше, ніж на час повітряної тривоги

В цих приміщеннях – 350 комфортних місць, хоча за потреби тут може розміститись і більше людей.

Як показує практика,  під час повітряних тривог ми приймали не меншу кількість людей. Нас позначили на мапах як укриття, відмітили стрілочками на тротуарах. Багато хто з вінничан знає про це і під час повітряної тривоги біжать аби сховатись саме в нас, – розповів Дмитро Муляр.

Лише на початку повномасштабної війни тут відчували брак клієнтів. Зараз навпаки, розміщення закладу дозволяє не лише пригощати відвідувачів, а й проводити конференції та круглі столи.

Гості безпечніше тут почуваються. Люди під час повітряної тривоги спускаються – тут можна і пообідати, і повечеряти, – каже менеджерка ресторану Оксана Бойко.

Укриття, де ризикуєш залишись довше, ніж на час повітряної тривоги

Відвідувачам, які спускаються сюди під час повітряної тривоги, пропонують страви швидкої подачі. Окрім десертів, вже за 15 хвилин принесуть унікальні українські закуски. Одна з таких – суші з сала.

Тож єдине, чим ризикує людина, яка спускається в ресторан-укриття – це затриматись тут не лише на час повітряної тривоги, а й на повноцінний обід або вечерю.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin