На перехресті Келецької та Барського шосе змінили організацію дорожнього руху
![](https://cvd.vn.ua/wp-content/uploads/2022/09/Зміна-організації-руху-2.jpg)
З метою збільшення пропускної спроможності та розвантаження перехрестя Барське шосе – вулиця Келецька було внесено зміни в організацію дорожнього руху.
Відтепер здійснити маневр повороту з Барського шосе на вулицю Келецьку можна з лівої крайньої та середньої смуг, а у напрямку руху виїзду з міста – з крайньої правої та середньої смуг.
Працівниками комунального підприємства «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» встановлені відповідні дорожні знаки та нанесено дорожню розмітку.
«Внесення змін в організацію дорожнього руху мають на меті збільшити пропускну спроможність даного перехрестя, – каже директор департаменту транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін. – Ми просимо водіїв звернути увагу на внесені зміни».
Коментарі у Facebook