Вінниця
06.12.2023
-1.81° C
Вгору

На Вінниччині з початку року зросла кількість хворих на серцево-судинні захворювання

На Вінниччині з початку року зросла кількість хворих з серцево-судинними захворюваннями. За шість місяців інфаркт міокарда було зареєстровано у 552 пацієнтів.Це майже на 2% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА.

За даними департаменту, найбільше пацієнтів з цим діагнозом пролікували у стаціонарі КНП «Вінницький регіональний центр серцево-судинної патології».

Збільшилася на 3,7% кількість хворих й з іншими ішемічними хворобами серця. Про це під час засідання колегії Департаменту охорони здоров’я та реабілітації обласної військової адміністрації розповіла експерт ДОЗ та Р ОВА за фахом «Кардіологія», професор ВНМУ ім. М.І. Пирогова Леся Распутіна.

«Ми проаналізували стан надання медичної допомоги пацієнтам із захворюваннями серцево-судинної системи в сучасних умовах. Найбільше пацієнтів з гострим інфарктом міокарда до закладів охорони здоров’я госпіталізувала «швидка» – 54%, сімейні лікарі направили 27% пацієнтів, менше госпіталізували вузькі фахівці і найменше – самозвернень.

У нас є певні пропозиції щодо покращення надання медичної допомоги пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями. Одна із них – це проведення тренінгу для працівників екстреної медичної допомоги щодо дотримання маршруту пацієнта», – відзначила Леся Распутіна.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin