Наверх

Сім’ям загиблих та пораненим внаслідок теракту 14 липня виплачують матеріальну допомогу

Родини цивільних мешканців міста, які є членами Вінницької міської територіальної громади та загинули чи отримали поранення внаслідок ракетних ударів по інфраструктурі та житлових об’єктах територіальної громади під час військової агресії росії проти України отримують матеріальну допомогу. З бюджету Вінницької громади по 50 тисяч гривень виплачують сім’ям загиблих та по 25 тисяч – пораненим. Наразі 38 постраждалих подали заяви на отримання компенсації, 16 заяв – вже затвердили рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради. Крім того, заяви на отримання матеріальної допомоги подали і 18 родин загиблих.
«Сім’ям загиблих та поранених цивільних вінничан надаємо допомогу. З бюджету Вінницької громади по 50 тисяч гривень виплачуємо родині цивільних осіб, які загинули внаслідок ракетних ударів , по 25 тисяч гривень – родині цивільних осіб, що отримали поранення або травмування. Виплати передбачені громадянам, які отримали поранення та травми і були госпіталізовані на стаціонарне лікування до закладів охорони здоров’я», – говорить директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

 

За дорученням міського голови, прийом документів для отримання зазначеного виду допомоги здійснюється працівниками департаменту соціальної політики щодня з 8:30 до 16:00 (крім вихідних) за адресами:

  • Управління соціального захисту населення (Правобережне) проспект Космонавтів, 30 (2 поверх);
  • Управління соціального захисту населення (Лівобережне) вул. Замостянська, 7 (2 поверх).

 

Призначення та виплата одноразової матеріальної грошової допомоги здійснюється на підставі документів. Їх перелік можна переглянути за посиланням: https://cutt.ly/oXsuueP

 

Для отримання детальної інформації щодо порядку отримання допомоги, звертайтесь за телефонами:

093-190-83-93 – УПСЗН (Правобережне)

097-101-58-40 – УПСЗН (Лівобережне)

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin