Наверх

На Вінниччині чоловік хотів перетнути кордон з купленим свідоцтвом про народження дитини

На Вінниччині чоловік намагався перетнути кордон як особа, на утриманні котрої перебуває троє і більше дітей віком до 18. Насправді ж, з’ясувалося, що свідоцтво про народження третьої дитини він через Інтернет придбав за 1500 доларів.

 

Як йдеться на Facebook-сторінці Могилів-Подільського прикордонного загону, чоловік зізнався, що насправді виховує двох неповнолітніх дітей, та визнав, що документ щодо третьої дитини купив.

 В пункті пропуску “Могилів – Подільський” 32-річний потенційний “захисник” за допомогою підробленого документа намагався незаконно виїхати за межі території України як особа, на утриманні котрої перебуває троє і більше дітей віком до 18. Завдяки пильності прикордонників встановлено, – одне свідоцтво про народження дитини містить ознаки підробки. Згодом чоловік зізнався, що насправді виховує двох неповнолітніх дітей і третя дитина у нього не народжувалась. Документ замовив через інтернет мережу за 1500 доларів США, – зазначено в дописі.

У діях чоловіка вбачають ознаки правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 358 ККУ “Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів”.

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin