Наверх

Капела бандуристів «Калинонька» стала лауреатом фестивалю мистецтв «Джерела талантів»

Вінничани, підтримуючи культурний фронт України, продовжують виборювати нагороди у різноманітних конкурсах. Днями капела бандуристів Вінницької дитячої музичної школи № 2 здобула диплом лауреата у номінації вокальне мистецтво на фестивалі мистецтв «Джерела талантів» (м. Одеса).

Захід відбувався дистанційно, внески за участь перераховувалися на підтримку ЗСУ.

 

Фестиваль організувала громадська організація «Музичний Всесвіт». Його мета – виявлення і розвиток молодих талантів, професійне вдосконалення педагогів і поширення кращої практики їх роботи, обмін досвідом та популяризація творчості талановитих виконавців.

 

Конкурсанти презентували свою творчість у таких номінаціях: вокальне та інструментальне мистецтво, концертмейстер, оригінальний жанр, хореографічне мистецтво і театральний жанр.

 

Капела бандуристів «Калинонька» – це колектив, в якому поєднані вокал та інструментальне виконання, завдяки чому учні мають змогу виступати одразу після зарахування до музичної школи.

 

«Колективна гра та виступи об’єднують дітей, сприяють їхньому творчому розвитку. А репертуар колективу, спрямований на патріотичне виховання юного покоління», – зазначає керівник капели бандуристів Тетяна Прокопенко.

 

Пані Тетяна розповідає, коли чує нову пісню і розуміє, що вона добре звучатиме на бандурі, цікава за драматургією і формою, – над нею починає працювати разом із капелою «Калинонька». Для виступу на фестивалі обрали композицію «Мати моя, Україно» – музика О. Підківки, слова З. Копчик. У тандемі з капелою бандуристів традиційно працювала концертмейстер Вінницької дитячої музичної школи №2 Ірина Стаднік.

 

До речі, це не перший фестиваль, в якому брала участь капела бандуристів «Калинонька». Раніше вона успішно презентувала себе на «Струнах вічності» та «Подільських візерунках».

Коментарі у Facebook
Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin